Novinky

20.03.2017 JARO JE TU..

JARNÍ PŘEZOUVÁNÍ PNEUMATIK + JARNÍ PROHLÍDKA

Jarní sezóna je zahájena a blíží se čas pro výměnu pneumatik. 

Proto nás neváhejte kontaktovat, objednejte se již dnes na výměnu pneumatik a kontrolu vašeho vozidla po zimním provozu.

Rezervace termínu na info@daho.cz nebo kontaktujte telefonicky přímo našeho technika na tel: 607409409

 

 

 

16.10.2016 ZIMA JE ZA DVEŘMI...

a vy nezapomeňte Vaše vozidlo na zimu připravit! Máme pro Vás opět nabídku ke kompletnímu mytí vozu, ZIMNÍ PROHLÍDKA za 99,-

Tak jako každý rok bychom Vám rádi i letos touto cestou nabídli pomoc nejen při výměně zimních pneumatik, ale i kontrolu stavu Vašeho vozu před zimní sezónou. Pro objednávky nás prosím kontaktujte na info@daho.cz nebo telefonicky přímo našeho technika na tel: 607409409

 

 

03.03.2016 Jaro klepe na dveře..

A nastává ideální čas na kontrolu Vašeho vozu po zimní sezóně, objednejte si přezutí na letní pneumatiky a využijte zároveň opět našeho  zvýhodněného balíčku kompletního mytí + jarní prohlídky.

 

14.10.2015 ZIMNÍ SEZÓNA

Stejně jako každý rok bychom Vám rádi touto cestou nabídli pomoc při výměně zimních pneumatik a kontrole stavu Vašeho vozu před zimní sezónou. Z praxe víme, kolik řidičů zapomene před zimou vozidlo na zimní sezónu připravit, proto pro Vás máme nyní následující nabídku.

Objednejte se k přezutí pneumatik i kompletnímu mytí vozu v naší myčce a využijte nabídku ZIMNÍ PROHLÍDKA za akční cenu 99,- Kč.

V ceně zimní prohlídky získáte kontrolu provozních náplní + výměnu kapaliny do ostřikovačů za zimní směs + změření hustoty chladící kapaliny.

02.06.2014 Praha má svoji první duální rychlonabíjecí stanici pro elektromobily

Společnost DAHO, která se specializuje na kompletní správu firemních vozových parků, včera zahájila provoz první duální rychlonabíjecí stanice ABB TERRA 53CJ v České republice. Symbolické přestižení pásky proběhlo mimo jiné za účasti místostarostky osmé městské části, Vladimíry Ludkové a specialisty na elektromobillitu společnosti ABB, Miroslava Kuželky.

Napsali o nás:

Byznis.ihned.cz

Menstyle.cz

Cianews.cz